MEHMET MOLLAİSMAİLOĞLU Tarafından Tarihinde yazıldı
Bu yazı 6.883 defa okundu

PERSONELİMİZ


EMRE ATİK

Emre Atik1976 Karamürsel doğumlu olan Emre ATİK, İlk, Orta ve Lise öğrenimini Karamürsel de tamamlamıştır. Karamürsel Ticaret Meslek Lisesi mezunudur. 1997 yılında YMM Hasan Ali ARSLANALP’ ın yanında stajyer muhasebe elemanı olarak işe başlamıştır. Yaklaşık 4 yıl burada çalıştıktan sonra 2002 yılının Şubat ayından bu yana benimle beraber çalışmaya devam etmektedir.

Ofisin idarecisi konumunda olup, SGK, İŞ Kur, Bağ-Kur, Vergi Daireleri vb. kurumlarda ki her türlü iş ve işlemleri yürüttüğü gibi, yeni müşteri kabulü, müşterilerle her türlü diyalog , sorun çözme ve işleri kontrol ve idare etme anlamında kendini geliştirmiştir.

Tüm şirketlerin ve işletmelerin, KDV,Muhtasar, Geçici Vergi, Gelir Vergisi, SGK prim bildirgeleri vb. işlemlerin hazırlanması ve gönderilmesi onun kontrolünde olup, bu güne kadar hatasız ve problemsiz olarak bu işlemleri yürütmüştür. Özellikle SGK ve İş Kur konusunda çok titiz ve dikkatli çalışmaları onu meslek hayatında en üst bilgi seviyelerine ulaştırmıştır.

 

ALİ ELLİİKİ

15 Ocak 1982 tarihinde İzmit’de doğdum. İlk ve Ortaöğrenimimi Değirmendere Donanma İlköğretim okulunda tamamladım. Karamürsel Ticaret lisesinden mezun olduktan sonra Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme bölümünü okuyarak buradan mezun oldum. Çalışma hayatıma Mehmet Mollaismailoğlu’nun yanında başladım ve yine buradayken Mali Müşavirlik sınavına girerek başarılı oldum. 2005 yılından bu yana Mehmet Mollaismailoğlu ile çalışmaktayım ve meslek hayatıma Mali müşavir olarak devam etmekteyim.

Tüm şirketlerin ve işletmelerin, KDV, Muhtasar, Geçici Vergi, Gelir Vergisi, SGK prim bildirgeleri ve benzeri işlemlerin hazırlanması ve gönderilmesi kontrolümde olup, bu güne kadar hatasız ve problemsiz olarak bu işlemleri yürütmekteyim. Özellikle SGK ve İş Kur konusunda titiz ve dikkatli çalışmalarım beni meslek hayatımda en üst bilgi seviyelerine ulaştırmıştır.

 

ÖZGE ERYAZICI

22 Temmuz 1988 tarihinde İzmit’de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Gölcük Barbaros İlkokulunda, lise öğrenimimi Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi’nde tamamladım. Sonrasında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi 2 yıllık Muhasebe bölümünden mezun oldum.

Mezuniyetimin hemen sonrasında Efe Tur Muhasebe departmanında 4 yıl kadar görev yaptım. 2012 yılının Ekim ayından itibaren Mehmet Mollaismailoğlu’nun yanında stajyer muhasebe elemanı olarak çalışmaktayım.


Yorumları Görüntüle
Hiç yorum yapılmamış.